Hat döntős, akik a Zwift Academy pro szerződésért küzdenek

Videó: Hat döntős, akik a Zwift Academy pro szerződésért küzdenek

Videó: Высокая плотность 2022 г. 2024, Lehet

A versenyzők most Spanyolországba indulnak, miután bejutottak a Zwift Academy döntőjébe

Kihirdették a hat döntőst, akik a 2019-es Zwift Akadémián keresztül profi szerződésért versengenek. A nyitókörben és az elődöntőben 68 000 jelentkezőt legyőzve három férfi és három nő küzd meg a decemberi dél-spanyolországi döntőben, hogy szerződést szerezzenek a Canyon-Sram női csapattal és az NTT-vel. U23-as férfi csapat.

A női döntőbe a dél-afrikai Catherine Colyn, a 23 éven aluliak országúti versenyének korábbi országos bajnoka, az ausztrál Jessica Pratt, aki korábban a junior női világbajnokság országúti versenyén a legjobb 10-be került, valamint Samara Shepard lesz. Új-Zélandról, többszörös nemzeti MTB bajnok.

A sorsolás férfi oldalán az új-zélandi Dew Christensen lesz, aki a junior férfi világbajnokság országúti versenyén indult Harrogate-ben, a holland Mathijs Loman gépészmérnök hallgató és a szintén új-zélandi cyclocross Campbell Pithie..

A hat döntő most Spanyolországba indul, hogy a profi csapatokkal edzenek, mielőtt a csapatok edzői és versenyzői döntenek a győztesről decemberben.

A Zwift akadémia előző győztese, Ella Harris lenyűgöző 2019-ben nyerte meg a fiatal versenyző mezét a májusi Vuelta a Burgos-on, valamint negyedik lett az általános osztályozásban az augusztusi Colorado Classicon.