Tartalomjegyzék:

Videó: Nézd meg: Charlie Tanfield motorozni fut, miután kihagyta a Worlds TT rajtidejét

Videó: The Truth about long distance Electric Motorcycle Travel / Marc Travels INTERVIEW with Subtitles 2024, Lehet

Nem világos, hogy a versenyző miért nem volt a rámpán, de a rajtóra nem vár senkire

Charlie Tanfield dőlése az U23-as világbajnokság időmérő edzésén nem éppen ideális módon kezdődött, amikor elkésett a rajtfelhajtóról.

Nem világos, hogy miért nem volt a helyszínen, de az UCI fenti videója azt mutatja, hogy a versenyző felszalad a lépcsőn, és át az indítóplatformon a kerékpárjához, miközben a versenyideje már fogy.

A rámpán ülők zavartan néznek egy olyan kerékpár jelenlétére, ahol nincs lovas, majd nézik, ahogy a motoros a kerékpárjához kocog, és elindul.

Tanfield ekkor több időt veszít azzal, hogy felgyorsul és elmegy.

A címvédő Mikkel Bjerg volt a nap győztese, Tanfield 1:32-re maradt alul a 27. helyen.

Charlie az U23-as brit nemzeti bajnok, míg bátyja, Harry a Senior National Champion.

Azonban Nagy-Britanniát a hét későbbi szenior versenyén Alex Dowsett és Tao Geoghegan Hart képviseli.

Bár mindketten WorldTour versenyzők, és az idő előtt teljesítettek, a dobogós helyezés nem valószínű, mivel olyan versenyzők, mint a címvédő Tom Dumoulin és a Grand Tour szakaszgyőztes Rohan Dennis, úgy tűnik, a győzelemért küzdenek másokkal, például a Team Sky duójával. Michal Kwiatkowski és Jonathan Castroviejo a fogadásokon kívül.