Videó: Lance Armstrong és egykori csapattársai a harmadik helyen végzett a versenyzés visszatérésében

Videó: Florence, Italy Walking Tour - NEW - 4K with Captions: Prowalk Tours 2024, Április

Lance Armstrong és három korábbi US Postal csapattársa a harmadik helyen végzett a 24 órás Old Pueblo MTB versenyen

Lance Armstrong a US Postal korábbi csapattársával, George Hincapie-val, Christian Vande Velde-vel és Dylan Casey-vel összeállt, hogy részt vegyen a hétvégén az arizonai Tucsonban az Old Pueblo nevű 24 órás mountain bike-versenyen. A WEDU néven versenyző csapat a harmadik helyen végzett.

Armstrong, Hincapie, Vande Velde és Casey 1999 és 2002 között csapattársak voltak a US Postal Service csapatánál. Armstrongot életfogytiglani eltiltották a US Cycling által engedélyezett eseményeken való részvételtől, de az Old Pueblo nem tartozik ebbe a kategóriába, így lovagolhatott – hasonlóan a közelmúlt történelmének más versenyeihez, mint például a Texas Chainring Massacre murvás versenyen, amelyen második lett.

Hincapie és Vande Velde hat hónapos eltiltást kapott, miután tanúskodtak az USADA 2012-es vizsgálatában, és mind a négy versenyző már régóta nyugdíjas.

Armstrong csapata a négyfős csapat kategóriában versenyzett, összesen 1800 versenyzőből álló mezőnyben. A 16,1 mérföldes pályán futott verseny során körönként 1231 láb gyarapodással mindössze három másodpercet veszítettek a második Stan's No Lube-tól. A győztes csapat, a Nine Inch Males némileg előrébb járt, és 24 kört teljesített.