Világbajnokság: A Team Sky erős felállást erősít a csapatidőfutamra

Videó: Világbajnokság: A Team Sky erős felállást erősít a csapatidőfutamra

Videó: Superteams: Team Sky 2024, Március

Geraint Thomas és Chris Froome vezeti a vádat, miközben a Team Sky úgy néz ki, hogy megnyeri a TTT-t

A Team Sky megerősítette hatfős felállását a világbajnokság Team Time Trial-re, mivel egy olyan eseményt szeretne megnyerni, amely eddig elkerülte őket, és 2013-ban a harmadik az eddigi legjobb eredmény.

Chris Froome, aki a közelmúltban egy történelmi Tour de France-Vuelta a Espana duplaversenyt teljesített, és az egyéni versenyszámban fog indulni, vezeti a csapatot.

Froome-hoz Geraint Thomas csatlakozik, aki az idei Tour első Yellow Jersey-jének megörökítésével minden idők legjobb időmérő eredményét érte el.

Owain Doull teljessé teszi a brit kontingenst, és az ő származása az idővel szemben a motor létfontosságú részét fogja képezni, miközben a csapat a 42,5 km-es pályán a norvégiai Bergenben indul.

Az egyéni időfutam világbajnoka 2015-ben, Vasil Kiriyenka helye a csapatban valószínűleg a legbiztosabb volt a végső megerősítés előtt, és aznapi teljesítménye különbséget jelenthet a győzelem és a dobogós helyezés hiánya között.

Michal Kwiatkowski, aki mindössze 15 másodpercet veszített Thomastól a Tour de France 1. szakaszán, és kétszeres lengyel nemzeti bajnok az idő ellenében, megteszi a rajtot, mielőtt felveszi nemzeti színeit az egyéni versenyszámban. következő héten.

Gianni Moscon a hatodik versenyző.

A Sky Teamnek meg kell tennie a dolgát, ha felül akarja szerezni a kétszeres győztes BMC Racinget és a címvédő Quick-Step Floorsot, az Orica-Scott pedig újabb veszélyt jelent a címre.

Mind a férfi, mind a női versenyre szeptember 17-én, vasárnap kerül sor.